Informace k poslednímu červnovému týdnu

V posledním týdnu si žáci odnášejí domů své věci. Výkresy, cvičební úbory a kapsáře na pomůcky děti dostaly domů už v minulých dnech. Kapsáře si přinesou až v září. Učebnice do 2. třídy jsou jen 3 - HV, Český jazyk a Čítanka. V září dostanou pracovní sešity. Balíček školních sešitů kupujeme v úterý z třídního fondu a nechám ho ve třídě do září. Dětem jsem ve třídě nechala i skládací abecedu. Kdo ji má doma, nevyhazujte, budeme ji ze začátku ještě potřebovat! Ti, co měli v kapsáři plastelínu, ji také mohli nechat ve škole.

Učebnice jsme zdárně dotáhli až do konce, jen někteří mi něco ještě mají přinést ukázat. V malé matematice všem chybí str. 44, už toho měli dost, takže tuhle str. nemusíte dělat. Písanky ještě potřebovat budeme, viz níže.

Během týdne si vykliďte šatní skříňky, v září se posuneme do další uličky.

Od pondělí 27. 6. do středy 29. 6. je konec vyučování v 11. 25, oběd pak už v 11. 30, potom budou děti ve družině.

V pondělí - VÝLET DO ŠTRAMBERKA. Sraz ve třídě v 7:45. S sebou sportovní oblečení a obuv, kšiltovka, batoh se svačinou a pitím, klíčem od šatny, čipem a malým kapesným (zmrzlina). Přibalte opalovací krém a sluneční brýle. Do Štramberku odjíždíme vlakem v 8:30. Pak pěšky na náměstí - svačina, zmrzlina… Zpět pěšky přes Kamenárku, Hraničky (možná stihneme arboretum) ke škole.

PRO PLAVCE kopíruji: Letošní ukončení plavecké sezóny 2021/22 se uskuteční v pondělí 27. 6. 2022 v čase od 15:30 – 17:30 hod. Tímto Vás zveme na akci „Hurá na prázdniny„.pozn.( Na akci není zajištěn u dětí dozor  trenérů při aktivitách a soutěžích.)

Těšíme se na Vás. Trenéři SK Kopřivnice

V úterý - písařský den. S sebou obě Písanky a pouzdro.

Ve středu - soutěže, hry. Děti si mohou vzít vlastní stolní hry. Vyklízení šatních skříněk, odevzdání klíčů.

Ve čtvrtek - předávání vysvědčení, odevzdání čipů (čipy budou vráceny v září a budou fungovat i na otevírání vstupních dveří). Konec vyučování v 9.30. Poté oběd a školní družina.