Informace k poslednímu červnovému týdnu

V posledním týdnu si žáci odnášejí domů své věci. Výkresy, cvičební úbory a kapsáře na pomůcky děti dostaly domů už v minulých dnech. Kapsáře si přinesou až v září. Učebnice do 2. třídy jsou jen 3 - HV, Český jazyk a Čítanka. V září dostanou pracovní sešity. Balíček školních sešitů kupujeme v úterý z třídního fondu a nechám ho ve třídě do září. Dětem jsem ve třídě nechala i skládací abecedu. Kdo ji má doma, nevyhazujte, budeme ji ze začátku ještě potřebovat! Ti, co měli v kapsáři plastelínu, ji také mohli nechat ve škole.

Učebnice jsme zdárně dotáhli až do konce, jen někteří mi něco ještě mají přinést ukázat. V malé matematice všem chybí str. 44, už toho měli dost, takže tuhle str. nemusíte dělat. Písanky ještě potřebovat budeme, viz níže.

Během týdne si vykliďte šatní skříňky, v září se posuneme do další uličky.

Od pondělí 27. 6. do středy 29. 6. je konec vyučování v 11. 25, oběd pak už v 11. 30, potom budou děti ve družině.

V pondělí - VÝLET DO ŠTRAMBERKA. Sraz ve třídě v 7:45. S sebou sportovní oblečení a obuv, kšiltovka, batoh se svačinou a pitím, klíčem od šatny, čipem a malým kapesným (zmrzlina). Přibalte opalovací krém a sluneční brýle. Do Štramberku odjíždíme vlakem v 8:30. Pak pěšky na náměstí - svačina, zmrzlina… Zpět pěšky přes Kamenárku, Hraničky (možná stihneme arboretum) ke škole.

PRO PLAVCE kopíruji: Letošní ukončení plavecké sezóny 2021/22 se uskuteční v pondělí 27. 6. 2022 v čase od 15:30 – 17:30 hod. Tímto Vás zveme na akci „Hurá na prázdniny„.pozn.( Na akci není zajištěn u dětí dozor  trenérů při aktivitách a soutěžích.) 

Těšíme se na Vás. Trenéři SK Kopřivnice

V úterý - písařský den. S sebou obě Písanky a pouzdro.

Ve středu - soutěže, hry. Děti si mohou vzít vlastní stolní hry. Vyklízení šatních skříněk, odevzdání klíčů.

Ve čtvrtek - předávání vysvědčení, odevzdání čipů (čipy budou vráceny v září a budou fungovat i na otevírání vstupních dveří). Konec vyučování v 9.30. Poté oběd a školní družina.

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…