Notýsek, deníček, kroužky DDM, katalogy knih

Notýsek, deníček, kroužky DDM, katalogy knih

Vážení rodiče,

děti mají ve svých aktovkách Notýsek pro zapisování známek, třídních schůzek apod. Měly vyřídit vzkaz a poprosit vás o vyplnění úvodní stránky vpravo - údaje o žákovi, stránku vlevo (prázdniny, údaje o škole nevyplňujte) - doplníme ve škole) Tento váš druhý úkol stačí udělat do pondělí.

Děti dostanou ve škole nabídku kroužků DDM a 3 katalogy čtenářského klubu. Kroužky se přihlašují v DDM, pokud si budete chtít objednat knížku z některého z katalogů, vyplňte, prosím, objednávu a přineste ji do školy. Knihy se budou objednávat hromadně.

Děkuji!

Další aktuality

Rodičům našich žáků

Vážení rodiče. V poslední době nás trápí několik věcí, které bych teď ráda sdělila.   COVID-19 Chci vás ubezpečit, že jsme v pravidelném…