Školní g-maily žáků

26. 11. 

Vážení rodiče, prosím ty z vás, kteří ještě nevyzkoušeli školní g-mail svého dítěte, aby tak neodkladně učinili (jistě víte, že děti mají v Notýsku nalepenou svou školní emailovou adresu pro kontakt s učiteli nebo případnou online výuku. Heslo je potřeba si  změnit. V tomto g-mailu naleznete i jeden mail ode mne :-) Pokud máte jakékoliv potíže s otevřením mailu, klidně se ozvěte a společně to určitě zvládneme! (Tyto g-maily budete potřebovat na online třídní schůzky, které se uskuteční na začátku prosince - budete o nich včas informováni.)

Pokud potřebujete podrobnější návod, snad pomohou tyto instrukce:
1. Nainstalujte si internetový prohlížeč Google Chrome.
2. Do vyhledávače zadejte - google.cz
3. Přihlaste se do G-mailu (vpravo nahoře - "přihlásit se") na žákovu adresu (údaje v Notýsku)
4. Při prvním přihlášení vás Google vyzve ke změně hesla, které si zapište.

Moc děkuji těm, kterým se už mail povedlo otevřít a odepsali mi! 

Dále ještě, prosím, v souvislosti se stále větším nárustem nakažených dětí nemocí Covid, abyste neposílali do školy děti vykazující jakékoliv příznaky tohoto onemocnění. Nutné je i doplňování roušek (děti mají mít u sebe denně 2 ks chirurgických roušek - ne obyčejné látkové). Některým také chybí kapesníky. 

Děkuji!

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…