Úkoly pro všechny děti

1. Do středy nasbírat barevné podzimní listy a začít je doma lisovat (do školy ještě tento týden nenosit - lisování chvilku trvá :-) a až s nimi budeme potřebovat pracovat, dám vědět :-))

2. Všechny děti mají úkol v prvouce na str. 11 (cvičení 2) - každý den nakreslit vhodný piktogram (podle toho, jaké je počasí). Dnes jsme úkol plnili společně ve škole, ve čtvrtek splníme také - ostatní dny zůstávají jako domácí úkol.

3. Nosit 2 chirurgické roušky (1 má dítě ráno na obličeji, druhou v aktovce) - stále s tím bojujeme.

4. Nutností jsou také denně ořezané pastelky a 2 tužky č. 2.

5. Dbát na správný úchop tužky (pastelky).

6. Denně prohlížet učebnice a pracovní sešity (stále některým dětem chybí domácí úkoly).

Děkuji za spolupráci!