Úkoly pro nemocné - čtvrtek 21. 10. a pátek 22. 10.

Tentokrát se úkoly týkají bohužel většiny dětí, neboť nás dnes ve škole zbylo už jen 8. Všem přejeme brzké uzdravení a na všechny děti se těšíme! A nyní úkoly:

Oskarova prvouka - str. 13/2, 3 (procvičovali jsme orientaci: sloupeček a řádek, vpravo, vlevo, nahoře, dole a názvy zeleniny - mnoho dětí si stále plete) + str. 14 (učili jsme se názvy stromů a jak je rozpoznat, vysvětlili jsme si rozdíl mezi stromem a keřem)

Uvolňovací cviky - str. 29 (4 řádky) - kdo ještě nenapsal + vzadu “Psaní číslic” - nácvik číslice 3 (2 řádky)

Živá abeceda - str. 40 + 41

Zdokonalujeme čtení - procvičovali jsme čtení na stránkách, které už měly děti nacvičené z domova + skládali jsme slabiky (z písmenek ze skládací abecedy)

Matýskova matematika - str.  31 /1 - napsat 2 řádky číslici 3

Procvičujeme s Matýskem - str. 10