Informace ke dni 29. 6.

Vážení rodiče, děti si dnes zapsaly do deníčku jako domácí úkol udělat pořádek v písmenkách (přimlouvám se, abyste jim pomohli :-))). Tato písmenka mají pak zítra přinést do školy, uchováme si je tam, abychom je mohli použít pro opakování na začátku 2. třídy. Dnes jsme také nakoupili společně s dětmi sady sešitů pro 2. ročník a ty jsme si uložili už ve třídě (bylo by zbytečné to nosit domů a pak v září zpátky). Dále dnes děti donesly domů všechny učebnice, se kterými jsme v 1. třídě pracovali - mohou si je nechat na památku - je to na Vašem rozhodnutí - my je už potřebovat ve škole nebudeme. Zítra si mají děti vzít do školy jen pouzdro, deníček, čip a klíč od skříňky (a mohou i nějakou hru nebo hračku). Budeme vyklízet šatní skříňky a odevzdávat klíče. Dále si ve třídě už necháme i čip (ten ještě použijeme na čtvrtečním obědě a pak také odevzdáváme - čipy se budou přeprogramovávat o prázdninách, protože příští školní rok už budeme mít vstup u hlavního vchodu na čip). “Hlásím” také, že ve třídě zůstalo 5 pytlíků s cvičebními úbory (a prý “nejsou ničí” - tak zjistěte, prosím, zda Vám děti domů úbor donesly). Zítra také budeme naposledy počítat v “malém Matýskovi” - děti si ho vezmou domů a o prázdninách mohou využít nedopočítané úkoly k procvičování - sešit už ve 2. třídě potřebovat nebudeme. A dnes ještě poslední informace: kapsáře, které děti už donesly domů, prosím uchovejte - budeme je potřebovat i další školní rok.  Další info k poslednímu dni vložím zítra, sledujte, prosím web. Děkuji za spolupráci. 

Sochová

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…