Informace k poslednímu školnímu dni

Vážení rodiče, dnes jsme si ve škole nechali čipy (ještě je použijeme na zítřejším obědě) a odevzdali jsme klíče od šatních skříněk (Eliška G. musí dohledat, případně zakoupit nový čip a zaplatit ztracený klíč). Zítra se ve třídě zdržíme jen krátce, budeme si rozdávat vysvědčení (dejte, prosím, dětem složku, do které si ho vloží). Již v 9,30 h budeme usedat k obědu, proto dětem svačinu nedávejte. (Svačinu budou potřebovat jen ty děti, které budou ve školní družině do odpoledne.) Zítra děti nebudou potřebovat ani přezůvky. Všem děkuji za spolupráci a přeji krásné prázdniny. Nezapomínejte ale, prosím, na čtení (děti by už neměly neslabikovat, ale číst plynule nahlas). 

Sochová

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…