Říjnové akce

Vážení rodiče, děti dnes měly za úkol vyřídit, že na našich třídních webovkách bude nový vzkaz. Zítra, 14. 10., měl v naší třídě proběhnout preventivní program: Učíme se projevovat, vyjadřovat, sdílet a odpočívat. (Chtěla jsem zde dát podrobnější informace). Bohužel byl v dnešních odpoledních hodinách zrušen z důvodu nemoci lektorů. (Podrobnější informace zveřejním, až bude znám náhradní termín.) Prozatím se tedy tato akce konat nebude a naší další plánovanou akcí bude v pondělí exkurze u strážníků Městské policie v Kopřivnici. Bližší informace najdete zde v pátek.