Školní g-maily žáků

Vážení rodiče, prosím ty z vás, kteří ještě nevyzkoušeli školní g-mail svého dítěte, aby tak neodkladně učinili (jistě víte, že děti mají v Notýsku nalepenou svou školní emailovou adresu pro kontakt s učiteli nebo případnou online výuku. Heslo je potřeba si  změnit. V tomto g-mailu naleznete i jeden mail ode mne :-) Pokud máte jakékoliv potíže s otevřením mailu, klidně se ozvěte a společně to určitě zvládneme! (Tyto g-maily budete potřebovat na online třídní schůzky, které se uskuteční na začátku prosince - budete o nich včas informováni.)

Pokud potřebujete podrobnější návod, snad pomohou tyto instrukce:
1. Nainstalujte si internetový prohlížeč Google Chrome.
2. Do vyhledávače zadejte - google.cz
3. Přihlaste se do G-mailu (vpravo nahoře - "přihlásit se") na žákovu adresu (údaje v Notýsku)
4. Při prvním přihlášení vás Google vyzve ke změně hesla, které si zapište.

Moc děkuji těm, kterým se už mail povedlo otevřít a odepsali mi! 

Dále ještě prosím, v souvislosti se stále větším nárustem nakažených dětí nemocí Covid, abyste neposílali do školy děti vykazující jakékoliv příznaky tohoto onemocnění. Nutné je i doplňování roušek (děti mají mít u sebe denně 2 ks chirurgických roušek - ne obyčejné látkové). Některým také chybí kapesníky. 

Na pondělí 29. 11. dejte, prosím, dětem do školy fotografii z raného dětství (kde jsou např. jako miminka). Fotografii v žádném případě nebudeme stříhat ani nijak připevňovat např. na nástěnku. Poslouží nám v prvouce jen k prohlížení a hned po hodině si ji dají zpět do aktovky a odnesou domů. Některé děti ji měly už tento týden, takže ji nosit v pondělí nemusí.

Děkuji za spolupráci. Sochová

Další aktuality

280943795_330086722588374_5750580747613477265_n

V Bludišti

Dne 16. května 2022 se žáci 9. tříd zúčastnili v ostravské televizi natáčení soutěže Bludiště. Ještě než nastal den D, museli vymyslet…

www

Sebeobrana

Ve čtvrtek 12. května v naší škole proběhla malá ukázka sebeobrany pro žáky devátého ročníku. Toto téma se týká předmětu Výchova ke zdraví…