Důležité informace

Vážení rodiče, bohužel test PCR jednoho našeho žáka byl vyhodnocen jako pozitivní. Čeká nás tedy karanténa, avšak o jejím začátku nás bude hygiena teprve informovat. Očekávejte tedy telefonát či sms zprávu o tom, že děti se staly rizikovými kontakty a budou v karanténě. (Hygiena mívá v současné době velké prodlevy a může se stát, že v pondělí ani nestihne reagovat.) O dalších podrobnostech budete včas informováni. Celá záležitost by se měla týkat dětí, které byly ve škole 7. a 8. prosince, pokud hygiena nerozhodne jinak. (Dle mého “výpočtu” by do školy měly potom chodit jen 4 děti - ty, které už Covid prodělaly nebo v tyto dny nebyly ve škole.) Sledujte, prosím, i naše stránky. Děkuji.

Sochová

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…