Důležité informace

Vážení rodiče, bohužel test PCR jednoho našeho žáka byl vyhodnocen jako pozitivní. Čeká nás tedy karanténa, avšak o jejím začátku nás bude hygiena teprve informovat. Očekávejte tedy telefonát či sms zprávu o tom, že děti se staly rizikovými kontakty a budou v karanténě. (Hygiena mívá v současné době velké prodlevy a může se stát, že v pondělí ani nestihne reagovat.) O dalších podrobnostech budete včas informováni. Celá záležitost by se měla týkat dětí, které byly ve škole 7. a 8. prosince, pokud hygiena nerozhodne jinak. (Dle mého “výpočtu” by do školy měly potom chodit jen 4 děti - ty, které už Covid prodělaly nebo v tyto dny nebyly ve škole.) Sledujte, prosím, i naše stránky. Děkuji.

Sochová

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…