Důležité - karanténa, PCR testy, ...

Vážení rodiče, bohužel vše se potvrdilo přesně tak, jak jsme předpokládali. 14 žáků naší třídy je v současné době v karanténě. (Informovala jsem Vás telefonicky a očekávejte ještě sms zprávu z hygieny, případně jejich telefonát.) Pro rychlý návrat našich dětí do školy je potřeba absolvovat PCR test. V případě, že bude negativní, dáte dítěti o této skutečnosti potvrzení (nebo mi je zašlete na mail) a už ve čtvrtek 16. 12. ho můžete poslat zpět do školy. Testovat děti můžete i na odběrném místě v Kopřivnici bez objednání (před hasičárnou za ředitelskou budovou). Toto testovací místo funguje od pondělí do pátku od 7.00 - 15.00 h. 

Ráno (zítra - tedy v úterý) naleznete v sekci “domácí úkoly”,  úkoly na zítřejší den. Ve středu se s dětmi pokusím v 10.00 h spojit online. Postup, jak se přihlásit a pozvánku do “Učebny” naleznete zítra večer v žákovských mailech. Držím palce, ať jsou všechny děti negativní a ve čtvrtek mohou už do školy. Sledujte, prosím, i nadále naše stránky.

Sochová

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…