Důležité - karanténa, PCR testy, ...

Vážení rodiče, bohužel vše se potvrdilo přesně tak, jak jsme předpokládali. 14 žáků naší třídy je v současné době v karanténě. (Informovala jsem Vás telefonicky a očekávejte ještě sms zprávu z hygieny, případně jejich telefonát.) Pro rychlý návrat našich dětí do školy je potřeba absolvovat PCR test. V případě, že bude negativní, dáte dítěti o této skutečnosti potvrzení (nebo mi je zašlete na mail) a už ve čtvrtek 16. 12. ho můžete poslat zpět do školy. Testovat děti můžete i na odběrném místě v Kopřivnici bez objednání (před hasičárnou za ředitelskou budovou). Toto testovací místo funguje od pondělí do pátku od 7.00 - 15.00 h. 

Ráno (zítra - tedy v úterý) naleznete v sekci “domácí úkoly”,  úkoly na zítřejší den. Ve středu se s dětmi pokusím v 10.00 h spojit online. Postup, jak se přihlásit a pozvánku do “Učebny” naleznete zítra večer v žákovských mailech. Držím palce, ať jsou všechny děti negativní a ve čtvrtek mohou už do školy. Sledujte, prosím, i nadále naše stránky.

Sochová

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…