Návod, jak na online vyučování

Návod, jak se přihlásit na online vyučování:

1. Nainstalujte si internetový prohlížeč Google Chrome (kdo nemá).
2. Do vyhledávače zadejte - google.cz
3. Přihlaste se do G-mailu (vpravo nahoře - "přihlásit se") na žákovu adresu (údaje v Notýsku)
4. V doručených mailech naleznete  pozvánku do učebny 1. B - potvrďte toto pozvání.

5. Vpravo nahoře rozbalte 9 teček (čtverečků).
6. Vyberte ikonu Učebna a vyberte si daný kurz 1. B
7. Vlevo klikněte na "připojit se".
8. Zapněte kameru (pokud máte), vypněte mikrofon.

Vyzkoušejte si, prosím, přihlášení předem. 8. bod můžete splnit až když se do učebny přihlásím první já, takže se nebojte, že poslední bod nefunguje. Vzhledem k tomu, že ve je ve škole přestávka až do 10.00h, přihlásím se opravdu až v 10.00 h - jinak bychom se v hluku na chodbách ani neslyšeli :-)

Stačí když dojdete k bodu 8. Uvidíme se a uslyšíme zítra (ve středu, v 10 h). Pokud by byl problém, neváhejte a napište.

Pokud jdete zrovna na PCR testy nebo se Vám nepodaří přihlásit, nevadí. Budeme zkoušet a určitě se společně dříve nebo později naučíme.

Přeji Vám všem hezký zbytek dne a doufám, že se už brzy uvidíme s dětmi ve škole.

p. uč. B. Sochová