Důležité upozornění

Vážení rodiče, bohužel se nám nepříjemná situace opakuje i týden před Vánocemi. Test PCR jednoho našeho žáka byl vyhodnocen jako pozitivní. Čeká nás tedy opět karanténa, avšak o jejím začátku nás bude hygiena teprve informovat. Očekávejte tedy telefonát či sms zprávu o tom, že děti se staly rizikovými kontakty a budou v karanténě.  Celá záležitost by se měla týkat dětí, které byly ve škole 13.  prosince, pokud hygiena nerozhodne jinak. (Samozřejmě s vyjímkou těch, kteří teď Covid prodělali).  S naprostou většinou z Vás, kterých se toto týká jsem dnes mluvila osobně či telefonicky, takže víte, že postup je naprosto stejný jako minulý týden (pro brzký návrat do školy je pak potřeba negativní PCR test a to nejdříve 5. den od posledního kontaktu …) Přeji hodně sil a hlavně všem negativní výsledky PCR testu.

Sochová

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…