Upozornění

1. Vážení rodiče, i přesto, že se nám dosud neozval nikdo z Hygieny, do školy dnes nahlásili rodiče jednoho žáka, který má pozitivní test PCR na Covid. (Neoficiálně i další rodiče přiznali pozitivitu, ale jen podle antigenních testů a PCR nepodstoupili.) Podle našich rychlých výpočtů se týká všech dětí, které byly ve škole v úterý, 5-ti denní karanténa, takže platí ještě o víkendu. Proto prosím zůstaňte doma a děti pozorujte, zda se u nich neprojeví příznaky onemocnění. Je možné, že Vás ještě bude někdo z Hygieny kontaktovat. Doporučuji také před pondělním nástupem do školy děti alespoň doma otestovat, ať je případně nemusíme hned při pozitivním antigenu odesílat zpět domů.

2. V pondělí dejte, prosím, dětem složku na vysvědčení (dostanou výpis, který si necháte doma - nevrací se). Kdo nebude ve škole, dostane výpis z vysvědčení až se vrátí do školy. Není nutné ho osobně vyzvedávat v pondělí. Je zde také možnost poslání např. po sourozencích, pokud si ho přijdou převzít - nechám na Vašem zvážení.)

3. V pátek 4. února jsou pololetní prázdniny, na ně navazují týdenní jarní prázdniny.

4. Až mi zítra (v sobotu) p. asistentka pošle čísla stránek, kam děti dnes došly v pracovních sešitech, vložím ještě na web domácí úkoly pro děti, které dnes nebyly ve škole.

5. Žáci, kteří byli v posledních dnech pozitivně testovaní (PCR), musí donést při nástupu do školy potvrzení o tomto testu s jeho datem.

Přeji hodně zdraví a pevné nervy a nezapomínejte, prosím, i nadále sledovat náš web.

Sochová