Aktuální informace

Dnes obdržely některé děti výpis z vysvědčení, na některé ještě čeká ve škole. Všem dětem bych ráda alespoň touto cestou  pogratulovala ke krásnému 1. vysvědčení, neboť si ho zasloužily svou snahou a velkou pílí.  Některé děti byly navíc oceněny i velkou pochvalou, kterou Vám donesly domů (bylo jich 7). Těm žáčkům,  kterým se příliš nedařilo a na samé jedničky nedosáhly, přeji, aby se jim to podařilo ve druhém pololetí - je k tomu potřeba jen zvýšit pracovní nasazení, trochu více snahy a u některých možná i lepší docházka. Je to cíl nesnadný, ale rozhodně dosažitelný. Držím palce k jeho naplnění!

Výpis z vysvědčení se nevrací, necháváte si ho doma. Zkontrolujte, prosím, všechny údaje a pokud naleznete nějakou chybu, napište mi, prosím. Děkuji.

Se mnou se bohužel uvidí děti ve třídě až po jarních prázdninách. V současné době je s nimi naše paní asistentka a na stránky se snažím z domova vkládat pro nemocné všechny úkoly, které děti plní ve škole. Snažte se je, prosím, průběžně plnit (podle aktuálního zdravotního stavu dětí).

Děkuji za spolupráci a první vysvědčení rozhodně doma oslavte, alespoň doma nějakou dobrotou. Zaslouží si ji nejen děti, ale i Vy - rodiče!

Další aktuality

Pohár r 22 kraj

Pohár rozhlasu - kraj

53. ročník atletické soutěže začal v okresním kole vítězstvím našich mladších žákyň i žáků, které jim zajistilo postup do krajského kola.…