Jarní prázdniny

Vážení rodiče, dodatečně alespoň touto cestou ještě děkuji za všechny dárečky za vysvědčení (p. asistentka mi je všechny schovala a už mi o nich říkala).

4. 2. - Pololetní prázdniny

7. 2. - 11. 2. - Jarní prázdniny

Jarní prázdniny využijte, prosím, také k doplnění chybějícího učiva. Trénujte denně čtení. Můžete také zkoušet psaní slabik psacím písmem - po prázdninách budeme začínat psát diktáty. Samozřejmě nezapomeňte na odpočinek a to jak aktivní (procházky, sport), tak i pasivní (hraní stolních her, různé tvoření dle zájmu dětí, …  až po “lenošení”).

Užijte si prázdniny (hlavně ve zdraví) a já se budu těšit na děti v pondělí 14. února!

B. Sochová