Čekání na Vánoce

IMG_20221221_102325

Adventní čekání bylo plné těšění na Vánoce. Přišel Mikuláš s čerty i anděly, seznámili jsme se s vánočními tradicemi, pověděli jsme si o barborkách i sv. Lucii, vyráběli jsme dárečky na jarmark. Při svačině jsme sledovali online kameru u krmítka a krmelce a tak jsme vlastně hodovali spolu se zvířátky. Navštívili jsme koncert pěveckých sborů, v tom našem zpívala i spolužačka Kateřinka.

Nebáli jsme se mrazu a šli ven ke stromečku na Vánoční zvonění, které bylo sice pořádáno pro děti z MŠ, ale i my jsme se rádi připojili ke zpívání koled a zvonění rolničkami. Za to jsme dostali cukroví a vánoční punč.

Poslední den ve škole byl taky vánoční. Vařil se voňavý čaj s ovocem. Mlsali jsme cukroví, dívali se na pohádku, soutěžili, hráli hry a dostali dárek od Ježíška.

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ÚNOR 2023

Akce ve školní družině – únor  2023  6. 2.  BIJÁSEK - Největší dar 23. 2. Srdce na pravém místě

ŠD obr.www upr

LEDEN 2023

Akce ve školní družině – leden  2023 16. 1.  BIJÁSEK - Dračí princezna 26. 1. Sněhové radovánky