Březen

29.03.2022:

• Některé děti ještě nemají zaplacený fond - 200,- Kč ( Budu z něho platit čtvrteční muzejní akci.) Prosím, dodejte. Děkuji.
  • Pokud budete dávat dětem peníze do muzea, pak nepřekročte částku 100,- Kč na dítě. Je to pro ně dobrá příležitost přesvědčit se, zda umí nakupovat zboží. A proč 100,- Kč ? Číselný obor, který ve druhém ročníku probíráme, je vymezen do 100. Samozřejmě můžete dát i méně peněz, ale horní hranici, prosím, nepřekročte. Budu dohlížet, zda si poradí. Děkuji.
    Velké pracovní sešity zůstanou zítra ve škole, takže nemusíte dávat dětem aktovky. Do muzea budeme potřebovat batoh na pití, peníze, případně pláštěnku či deštník ( Nevím, jaké bude počasí.) Do školy si vezmou jen malé sešity ČJ,M  +  pouzdro, svačinku. Nezapomeňte na klíč od šatní skříně + čip na oběd.
    Můžete to také vyřešit tím, že dáte dětem zvlášť batoh do muzea ( Jak to děláte do plavání.) Děkuji za vstřícnost.

25.03.2022:

• Od pondělí 28.3. platí původní rozvrh hodin. Plavecký výcvik byl dnešním dnem ukončen. Náhradní hodinu plavání za karanténu budeme mít až v červnu - budu vás informovat. Nezapomeňte dát dětem cvičební úbor do TV.
  • Ve čtvrtek 31.3. jdeme do muzea - edukační program “ Vítejte v muzeu”. V tento den si děti vezmou do školy jen M + ČJ. Můžete dát dětem i nějaké malé kapesné  na zakoupení drobností.

21.03.2022:

• Vybírám 200,- Kč na fond. Ještě v březnu bychom měli stihnout návštěvu muzea a v dubnu jdeme do kina.  Přesné termíny akcí napíšu později. Děkuji.

18.03.2022:

242

Prosím, dejte dětem v pondělí rozdílné ponožky do školy. Zúčastníme se této akce. Děkuji.
Proč zrovna 🧦PONOŽKOVÝ den?
Protože nožky patami k sobě znázorňují právě chromozom X, který mají lidé s Downovým syndromem NAVÍC a liché 🧦 ponožky podtrhnou jeho výjimečnost.

17.03.2022:

• Blahopřejeme Natálce - 3. místo v pěvecké soutěži Koprstar.

09.03.2022:

• Opět žádám rodiče, aby zkontrolovali sešity dětem. Testíky se našly ( skutečně je měl spolužák), teď nám chybí velký sešit do geometrie od Nely. Prohlédněte, zda nemáte doma 2 sešity. Děkuji.

02.03.2022:

• Blahopřeji děvčatům za 3. místo ( Maruška)  a 1. místo ( Natálka ) v pěvecké soutěži.  Natálku uvidíme v dalším pokračování v KD. Budeme držet palce.