Duben

Duben

28.04.2022:

 • Zítra si mohou děti vzít kostýmy čarodějnic a čarodějů.
 • Blahopřeji účastníkům soutěží: Ekologická soutěž - reprezentoval nás Vašík + fotbalová soutěž - Táďa, Raďa, Imre. Všem zúčastněným děkuji za úspěšnou reprezentaci. 

21.04.2022:

 • V pondělí 25.4.  budeme mít ekologický program na oslavu Dne Země.  Děti tento den nebudou potřebovat učebnice a sešity. Stačí jim dát: pouzdro, svačinku, pití, klíče + čip, sportovní oděv a obuv. Ve třídě budeme vyrábět a pak se zúčastníme programu města k oslavám Dne Země - park E.B. Tento den ukončíme dříve - v 11.30 hodin. Za nepříznivého počasí budou mít celý program ve škole. 
 • Ve středu 27.4. budou v 15.30 hodin třídní schůzky - společné. Prosím o podpis v Notýsku. 

19.04.2022:

 • Dnes děti dostaly 2 publikace k nahlédnutí. Pokud budete mít zájem o zakoupení, pošlete peníze a publikace již nechejte doma. V případě nezájmu publikace vraťte bez poškození zpět do školy. Bližší info mají děti v Deníčku. Děkuji.

13.04.2022:

 • Děti si dnes donesou domů velikonoční výzdobu. Některé děti to trošku přehnaly se zaléváním, a proto jim žito ještě nevyrostlo. Když necháte vysušit, tak se určitě dočkáte. Moc je chválím za keramické zajíčky - všem se povedly. Malování vajíček voskem se taky dařilo. Snad vás to potěší. Přeji všem krásné prožití velikonočních svátků bez nehod, nemocí a v úterý se budu těšit na vyběhané a vymrskané děti. 

11.04.2022:

 • Budu objednávat sešity na příští školní rok ( cena bude 85,- Kč - peníze zatím nenoste). Pokud dítě nebude navštěvovat tuto školu v příštím roce ( např. z důvodu stěhování apod.), pak mi dejte vědět. Neobjednávala bych sadu sešitů. Sady dostanou děti až v červnu.
 • Prosím, zkontrolujte své děti. Tentokrát hledáme malý sešit prvouky od Nely. Pokud máte doma, vraťte zpět do školy. Děkuji.
 • Některé děti už dopisují sešity. Je třeba jim dát sešit nový ze sady sešitů, které jste dostali na zač. školního roku. Vždy dohlédněte, prosím, aby souhlasilo číslo sešitu ( úzké linky jsou jen do M). Děkuji.

08.04.2022:

 • Zúčastnili jsme se soutěže Matematický klokan - kategorie Cvrček ( je určena pro 2. a 3. ročník) . Některé děti byly nemocné, a proto vyhlašuji až nyní její výsledky. Soutěž je zaměřena na logické uvažování dětí. Maximálně se dalo získat 90 bodů. Pro naši třídu to dopadlo skvěle, máme chytré hlavičky. Nejvíce bodů získaly tyto děti: 
  69 b. - Vašek
  57 b. - Sára
  48 b. - Táďa
  45 b. - Eva
  44 b. - Jindra
  Ostatní děti ví, jak dopadly, zeptejte se. Test určitě uvidíte na tř. schůzkách. Moc chválím.
 • V úterý se koná zápis dětí do 1. tříd. Musíme nachystat učebny, a proto v tento den končí výuka v 11 hodin. Doučování nebude. Děkuji za pochopení.
 • V pondělí 11.4. jdeme do kina - Myši patří do nebe. Nechejte dětem prvouku + čítanku doma. Ostatní předměty jim dejte. Děkuji.

Další aktuality

Pohár r 22 kraj

Pohár rozhlasu - kraj

53. ročník atletické soutěže začal v okresním kole vítězstvím našich mladších žákyň i žáků, které jim zajistilo postup do krajského kola.…