22.10.2021:

• Včera děti dostaly domů převlečení do VV na vyprání . Někdo měl i roztrhanou zástěrku. Nejlepší varianta je starší tričko. Dnes jsem poslala cvičební úbor na vyprání. Boty zůstávají ve škole v pytlíku. Prosím, nezapomeňte dát dětem příští týden vyprané věci do VV i TV. Děkuji.

08.10.2021:

• Jen připomínám, že stále platí povinnost nošení roušek v prostorách školy. Každé dítě by mělo mít u sebe 2 roušky. Není možné, abychom neustále dávali dětem “ školní” roušky.  Ty máme pro případ, že se roušky dětem poničí během vyučování, nebo se stane, že zapomenou. Některé děti zapomínají pravidelně…… I učitelé si kupují respirátory, nedostáváme je. Děkuji za pochopení.

07.10.2021:

• Zítra končíme již v 11.15 hodin z důvodu konání voleb.

04.10.2021:

• Děti mají v Notýsku ( vzadu) zapsány třídní schůzky, které se budou konat v naší třídě ve středu 6.10. v 15.00 hodin. Prosím o podpis.
  • Prosím, podepište i písemku z Prv - dopravní značky a vraťte po dětech zpět do školy. Děkuji