24.11.2021:

• Děkuji za mimořádné úsilí při sběru kaštanů - vyneslo nám to první místo. Celkem jsme nasbírali 316 kg.
  • Vzhledem k narůstajícímu počtu pozitivních dětí na naší škole prosím rodiče, aby děti, u kterých se projevuje některý z příznaků nemoci (příznaky onemocnění horních dýchacích cest, tedy většinou horečka, slabost, bolest svalů, kašel, bolest v krku, děti kýchají a teče jim z nosu, u některých malých pacientů se může projevit nevolnost, zvracení, bolesti břicha a průjem), neposílali do školy a stav dítěte konzultovali s ošetřujícím lékařem.
     V naší třídě nemáme evidováno žádné takové dítě - zatím pozorujte. Děkuji.

19.11.2021:
  • V pondělí 22. 11. +  29. 11. opět proběhne testování dětí.
  • Kaštany můžete nosit do úterý 23. 11. V tento den sběr končí a kaštany se odvážejí.
  • Prosím o podpis - testík z prvouky a odevzdání zpět do školy. ( Otázky jsme předem procvičovali.)

11.11.2021:
  • V pondělí 15.11. se děti budou testovat již v 7.40 hodin. Pošlete je tedy do školy dříve. Od 8.00 hod. máme program se speciálně vedeným a cvičeným psem pod vedením Policie ČR. Canisterapie - léčebný kontakt psa a člověka.
  • Od pondělí 15.11. už můžete nosit do školy usušené kaštany a žaludy. Prosím, napište mi počet kg. Děkuji.

02.11.2021:

• Vážení rodiče,
     ve dnech 8. 11. a 15. 11. proběhne “ preventivní testování " dětí.