Leden

Leden

06.01.2022:

 • Připomínám, že zítra jedeme na bazén - plavecký výcvik.
 • Informace pro děti, které plavou i odpoledne ( trénink) - dejte dětem dva ručníky. Jeden použijí dopoledne, druhý odpoledne. Mokré plavky jim vadit nebudou. Děkuji. 

03.01.2022:

 • Dnes děti dostaly nový rozvrh hodin, který bude platit od tohoto týdne až do 25.3.2022. V této době budeme chodit plavat. Plavání je součástí osnov tělesné výchovy, a proto je povinné pro všechny děti. Pokud má dítě nějaký zdravotní problém, pak mi prosím pošlete potvrzení od lékaře, že se dítě nemůže zúčastnit plaveckého výcviku.  Děti si budou nosit v batohu plavky, ručník, sprchový šampón, dlouhovlasá děvčata gumičku do vlasů a mohou i plaveckou čepici. Prosím, dávejte dětem na přesun zimní čepici. 
  Začínáme plavat v pátek 7.1. První hodinu budeme mít geometrii, na bazén jedeme autobusem v 8.50 hodin. Na poslední hodinu se vracíme do školy. 

02.01.2022:

 • Vážení rodiče,
  vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3. ledna 2022. 
  „Preventivní plošné testování antigenními testy ve školách se bude v období od 3. ledna do 16. ledna provádět každé pondělí a čtvrtek (2 x týdně).
  Následně od 17. ledna se testování bude opět provádět 1 x týdně, a to každé pondělí.“
  Testování bude probíhat vždy 1. vyučovací hodinu. Pokud žák navštěvuje ranní družinu, bude testován ve školní družině. V případě, že žák nebude přítomen, bude testován ihned po příchodu do školy. Testování se týká dětí a žáků, jak neočkovaných, tak očkovaných i těch, kteří prodělali nemoc.

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…