Únor

Únor

28.02.2022:

  • Určitě jste si již všimli na stránkách školy, jak jsme uspěli v recitační soutěži. Chválím všechny děti, které se do soutěže přihlásily. Velmi si cením, že ve svém volnu se učily něco navíc. Byla jsem členkou poroty a mohu říct, že mi udělali všichni velkou radost. Byli šikovní. Bohužel se nedostalo na všechny - vítězné stupně máme jen tři. V naší třídě obsadila Maruška třetí místo a Kristián první místo. Ten taky bude reprezentovat naši školu ve středu na okrskovém kole. Budeme mu držet palce. Rodičům moc děkuji za trpělivost. 
  • Zítra se bude konat pěvecká soutěž. Přihlásila se pouze dvě děvčata z naší třídy - Maruška a Natálka. Školní kolo proběhne od 13.00 hodin ve třídě 2.B ( o poschodí níže). Předpokládaný konec - snad kolem 14.00 hodin. Až do 13.30 hodin tam budu s dětmi, pak odcházím učit keramický kroužek. Snad jejich vystoupení stihnu. Opět děkuji rodičům za vstřícnost. 

23.02.2022:

  • Prosím, podívejte se dětem na pracovní sešity. Hledáme Testíky od Kryštofa. Už je nemá delší dobu a ve škole, ani doma, nejsou. Je možné, že některé dítě má jeho sešit doma. Děkuji za ochotu. 

21.02.2022:

  • Informace pro děti, které se přihlásily na recitační soutěž ( Kristián, Vašek, Imre, Mája, Naty, Evča): Proběhne ve čtvrtek 24.02. od 13.30 hodin ve třídě 4.B - na našem poschodí. Předpokládaný konec akce - kolem 14.30 hodin. Na děti při akci dohlédnu, budu tam s nimi. Děkuji za vstřícnost.

17.02.2022:

  • Jen připomínám - zítra plaveme během vyučování. 

03.02.2022:

  • Přeji všem hezké prázdniny. Oslavte si v rodinném kruhu vysvědčení vašich dětí. Uvidíme se 14.2.2022, snad už v plném počtu.

01.02.2022:

  • V pátek po hodině Tv některé z dětí přibralo spolužákovi kalhoty ( rifle). Prosím, podívejte se dětem do cvičebních pytlíků, zda tam nemáte něco, co nepatří vašemu dítěti. Informaci jsem dostala až po obědě, kdy děti už nebyly ve třídě, takže jsem je nemohla zkontrolovat. Pokud je tedy najdete, pošlete mi je zpět do školy. Děkuji. 
  • Prosím, napište mi do Deníčku, zda jste viděli vysvědčení svého dítěte + podpis. Děti, které jsou ve škole, mají zapsáno, stačí jen podepsat. Děkuji.

Další aktuality

Pohár r 22 kraj

Pohár rozhlasu - kraj

53. ročník atletické soutěže začal v okresním kole vítězstvím našich mladších žákyň i žáků, které jim zajistilo postup do krajského kola.…