Březen - úterý 21. 3.

V pátek děti dostaly nový rozvrh, podle kterého se učíme ode dneška (nemocní ho obdrží po příchodu do školy). TV úbory jsme odnesli domů (nemocní si je teprve odnesou) - místo TV teď budeme chodit plavat (úbory tedy nechejte doma).

Zítra nás čeká projektové vyučování. V deníčku mají děti napsáno, co si mají vzít (ať zbytečně netahají všechny učebnice). Dále prosím ty děti, které mohou, ať vezmou zítra skořápky od vajíček(budou je používat děvčata). Skořápky budeme používat rozbité - není třeba mít vyfouknuté - stačí rozbité. 

Dále se zítra účastníme “Ponožkového dne” - děti mají za úkol přijít v každé ponožce z jiného páru :-)

 

 

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ČERVEN 2023

Akce ve školní družině – červen 2023 1. 6. Den plný her 5. 6. BIJÁSEK - Divnosvět 8. 6. Akce “ZDRAVÍ” - 1. oddělení 13. 6. Akce “PROSTŘENO”…

Venkovní

Jsou na místě...

První žáci, kteří odjeli do školy v přírodě s programem, jsou žáci 6. A. A v první zprávě, která přišla ve 13:42 h., paní učitelka píše -…