24.6. - informace k příštímu týdnu

V pondělí 27.6. budeme vybírat učebnice - prosím přes víkend pečlivě polepte a vygumujte ( 6 kusů ). Zároveň dostanou učebnice do 4.ročníku. Žáci si můžou přinést hry, knížky.

V úterý 28.6. se budou kupovat sady sešitů do 4.ročníku. Opět si můžou přinést hry.

Ve středu 29.6. půjdeme na výlet do Štramberka ( pokud nebude špatné počasí).

Konec výuky v tyto dny je v 11.45h.

Ve čtvrtek 30.6. se rozdává vysvědčení, děti si mají přinést složku. Budu vybírat od každého klíč od šatny a čip na obědy (přes prázdniny se čipy budou kódovat a děti budou mít vstup do školy na čip - v době vyučování). S přesnými detaily budete potom seznámeni. Děti, které nechodí na obědy a čip nemají, si jej na začátku školního roku budou kupovat .