Informace o známkách

10.12. Vzhledem k situaci se nemůžou konat třídní schůzky s osobní účastí. Dnes jsem nalepila dětem vzadu v ŽK papírek s hodnocením za 1.čtvrtletí tohoto školního roku. Podívejte se, prosím, na předběžné hodnocení a pokud budete chtít něco vědět, můžete se na mě obrátit v mailu.

S chováním třídy jsem spokojená, děti jsou hodné. Někdy se vyskytne menší konflikt, ale vždy jsme to zatím vyřešili. Podívejte se taky na zapomínání, jsou tady někteří žáci, kteří mají problém s chystáním pomůcek na vyučování, ale většinou je to v pořádku. 

Děkuji za spolupráci při učení doma, skoro všichni měli úkoly vzorně vypracované :-). Těším se na další spolupráci, HM

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…