Aktuální informace 7.1.2022

Na základě pozitivního výsledku PCR testu žáka naší třídy musíme od pondělka nastoupit do karantény. Karanténa se netýká žáků, kteří měli v posledních 180 dnech covid nebo jsou očkovaní. Ti můžou v pondělí přijít do školy. Karanténu zbylých žáků upřesníme až v pondělí podle pokynů hygieny. Bude probíhat distanční výuka, přesné pokyny ještě napíšu. 

Na testy PCR je nejlepší objednat se na pondělí (10/1) nebo úterý(11/1).

Pokud půjdete na PCR a bude negativní, mohly by se děti vracet do školy už 13. ledna. Pokud na test nepůjdete, prodlužuje se karanténa o 7 dní.

Rodiče - nezapomeňte odhlásit obědy (na dobu, kdy budou doma).

 

 

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…