Aktuální informace 7.1.2022

Na základě pozitivního výsledku PCR testu žáka naší třídy musíme od pondělka nastoupit do karantény. Karanténa se netýká žáků, kteří měli v posledních 180 dnech covid nebo jsou očkovaní. Ti můžou v pondělí přijít do školy. Karanténu zbylých žáků upřesníme až v pondělí podle pokynů hygieny. Bude probíhat distanční výuka, přesné pokyny ještě napíšu. 

Na testy PCR je nejlepší objednat se na pondělí (10/1) nebo úterý(11/1).

Pokud půjdete na PCR a bude negativní, mohly by se děti vracet do školy už 13. ledna. Pokud na test nepůjdete, prodlužuje se karanténa o 7 dní.

Rodiče - nezapomeňte odhlásit obědy (na dobu, kdy budou doma).

 

 

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…