POZOR NEMOC

21.1.

Vážení rodiče,

bohužel nastala doba, kdy i v naší třídě se objevila nákaza a děti přišly do přímého kontaktu s nakaženým nemocí Covid 19. Zatím je potvrzený pouze antigenní test, ale příznaky nemoci daný žák má. Čekáme spolu s rodiči na výsledky PCR testu.

Pokud by byl tento test pozitivní a nemoc se potvrdila, platí pro naši třídu karanténa a to do pondělí 24. 1. včetně.

Buďte, prosím, obezřetní a uvědomělí a raději během tohoto víkendu omezte návštěvy zejména u starších osob.

Během víkendu, až budu vědět výsledky testu, Vám dodám další informace (pravděpodobně během neděle).

Pokud by se u některých dětí, které jsou dnes (v pátek 21.1.)ve škole objevily příznaky nemoci, proveďte PCR test a oznamte mi, prosím, výsledek, karanténa by pak trvala delší dobu.

Děkuji.