12. 5. 2022 Třídní výlet

Dobrý den,
pomalu, ale jistě se blíží konec školního roku a ten, jak známo, přináší mimo jiné také období školních výletů. Protože jsem byl po celý školní rok s vystupováním třídy spokojen, nemine výlet ani nás.
Letos mám v plánu vyvézt děti do Brna, kde bych s nimi chtěl navštívit VIDA! science centrum, což je poměrně rozsáhlá expozice zábavního vědeckého parku s mnoha exponáty, díky nimž budeme objevovat, jak vlastně funguje svět kolem nás. Pevně věřím, že si tam každý najde něco, co jej zaujme a nikdo se nebude nudit.

Mám v úmyslu vyrazit na Den dětí, tedy 1. června, z vlakového nádraží v Kopřivnici, a to v 6:25 h. Sraz na nádraží bude v 6:15 h. Návrat bude s největší pravděpodobností v 18:34, opět na vlakové nádraží v Kopřivnici.

Předpokládaná cena (zahrnuje dopravu + vstupné do centra) činí 300,- Kč. Pokud dáte svým dětem svačinu a pití na celý den, další výdaje nejsou plánovány. V místě je však jídelna, kde se případně děti mohou nasytit i napojit - k tomu však budou potřebovat další finanční injekci.

Protože musím koupit jízdenky v předstihu (jsou vázány místenkami u dopravce RegioJet), prosím o zaslání uvedené částky v co nejbližším termínu. Děkuji za pochopení.
Současně musím upozornit, že po zakoupení jízdenek tyto není možné vrátit a v případě nečekané neúčasti na výletu (např. pro náhlé onemocnění) jízdné bohužel propadá.

Závěrem: s dětmi samozřejmě nepojedu sám, doprovodí nás pan učitel M. Hykl.
Kdybyste svou ratolest náhodou nechtěli vystavit nabízenému zážitku, dejte mi, prosím, urychleně vědět. Jízdenky bych rád zakoupil v průběhu příštího týdne.

Pevně doufám, že účast na akci svým dětem rádi umožníte.

JM

 

Další aktuality

Pohár r 22 kraj

Pohár rozhlasu - kraj

53. ročník atletické soutěže začal v okresním kole vítězstvím našich mladších žákyň i žáků, které jim zajistilo postup do krajského kola.…