Karanténa třídy

Tak je to potvrzeno!

Ve třídě máme výskyt nemoci covid-19 a z rozhodnutí krajské hygieny naše třída právě nastupuje do karantény.
Žádám všechny rodiče, aby o vzniklé situaci informovali lékaře svého dítěte - ten vám připraví žádanku na provedení PCR testů (všechny děti to musí absolvovat).

V případě negativního výsledku se vaše dítě může po uplynutí stanovené doby vrátit zpět do školy. Tuto dobu vám opět sdělí lékař (teoreticky by to mělo být možné od příští středy, ale není reálné, že v té době budete již mít výsledky testů).

Od pondělí bude ve třídě probíhat on-line výuka. Rozvrh hodin dám k dispozici, až bude sestaven.

O výsledku testů mě, prosím, každý neprodleně informujte (prostřednictvím e-mailu).

Toto opatření se netýká: Kristýny Veřmiřovské, Marka Hoďáka a Aleny Sládečkové. Tito žáci mohou přijít do školy, budou zařazeni do třídy 5. A.

V případě nejasností mě můžete kontaktovat i dříve (ale nejsem trvale připojen k PC, takže budu odpovídat s prodlevou).

J. Madecký