Svět se zbláznil

Dobrý den všem,
svět se asi opravdu zbláznil, protože už neplatí varianta, že by se naše třída mohla sejít ve škole v pondělí s tím, že všichni žáci mají negativní PCR test.

Cituji ze zprávy, kterou jsme večer dostali od vedení školy: KHS je naprosto nekomromisní v dodržování lhůt, pokud žáci mohou 8. den (po 7 dnech karantény) nastoupit např.1. 12. do školy, negativní test platí z neděle 28. 11., pondělí 29. 11., nebo úterý 30. 11. Ti, co byli na testech v sobotu, mají smůlu. Pokud chtějí do školy, musí podstoupi test znovu, nebo dodržet karanténu 14 dnů.

Z výše uvedeho vyplývá, že žák se může vrátit do školy pouze s negativním testem ne starším než 3 dny. Proto všichni ti, kteří mají výsledky testů z úterý, středy a čtvrtku, je v pondělí už nebudou mít platné a museli by je absolvovat znovu. 

Aby tedy mohli v pondělí přijít do školy, MUSÍ přijít už v pátek
Ti, kteří budou mít testy až v pátek, přijdou v pondělí.
Ti, kteří nebudou mít test vůbec, musí být doma 14 dní.
Ti, kteří prodělali nemoc, přijdou také v pátek (každý den ve škole je dobrý).

Doufám, že jste pochopili podstatu věci a že své děti pošlete do školy ve správný den.

 

 

 

 

 

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…