Svět se zbláznil

Dobrý den všem,
svět se asi opravdu zbláznil, protože už neplatí varianta, že by se naše třída mohla sejít ve škole v pondělí s tím, že všichni žáci mají negativní PCR test.

Cituji ze zprávy, kterou jsme večer dostali od vedení školy: KHS je naprosto nekomromisní v dodržování lhůt, pokud žáci mohou 8. den (po 7 dnech karantény) nastoupit např.1. 12. do školy, negativní test platí z neděle 28. 11., pondělí 29. 11., nebo úterý 30. 11. Ti, co byli na testech v sobotu, mají smůlu. Pokud chtějí do školy, musí podstoupi test znovu, nebo dodržet karanténu 14 dnů.

Z výše uvedeho vyplývá, že žák se může vrátit do školy pouze s negativním testem ne starším než 3 dny. Proto všichni ti, kteří mají výsledky testů z úterý, středy a čtvrtku, je v pondělí už nebudou mít platné a museli by je absolvovat znovu. 

Aby tedy mohli v pondělí přijít do školy, MUSÍ přijít už v pátek
Ti, kteří budou mít testy až v pátek, přijdou v pondělí.
Ti, kteří nebudou mít test vůbec, musí být doma 14 dní.
Ti, kteří prodělali nemoc, přijdou také v pátek (každý den ve škole je dobrý).

Doufám, že jste pochopili podstatu věci a že své děti pošlete do školy ve správný den.

 

 

 

 

 

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…