Třídní schůzka

Vážení rodiče,

bývá dobrým zvykem, že v tomto období informujeme rodiče o prospěchu a chování jejich ratolestí. K tou slouží třídní schůzky, které však díky opatřením nemůžeme realizovat s vaší osobní účastí ve škole.
Ohledně chování nemám v současné chvíli nic podstatného k řešení.

Při našem posledním setkání jsem vám však “slíbil”, že se hodnocení vašich dětí dost výrazně změní, což se skutečně v mnoha případech stalo. Předpokládám, že průběžně sledujete výsledky v elektronické ŽK a že jste do určité míry “v obraze”. Protože ne všichni učitelé vycházejí při hodnocení z výpočtu aritmetického průměru, mohou se jejich hodnocení trochu odchylovat.

Kdokoliv bude mít zájem o skutečné průběžné hodnocení, nechť mi po neděli laskavě napíše e-mail a já vám obratem pošlu aktuální stav známek, ať víte, ve kterých předmětech je nutné přidat.

Možná se pak budete chtít blíže informovat u daného vyučujícího, což pak bude opět možné prostřednictvím e-mailu.

Děkuji za pochopení, že volím takovýto způsob informování a budu doufat, že časy se zlepší.

Přeji vám všem v rámci možností maximálně klidný závěr roku.

JM
 

 

 

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…