Třídní schůzka

Vážení rodiče,

bývá dobrým zvykem, že v tomto období informujeme rodiče o prospěchu a chování jejich ratolestí. K tou slouží třídní schůzky, které však díky opatřením nemůžeme realizovat s vaší osobní účastí ve škole.
Ohledně chování nemám v současné chvíli nic podstatného k řešení.

Při našem posledním setkání jsem vám však “slíbil”, že se hodnocení vašich dětí dost výrazně změní, což se skutečně v mnoha případech stalo. Předpokládám, že průběžně sledujete výsledky v elektronické ŽK a že jste do určité míry “v obraze”. Protože ne všichni učitelé vycházejí při hodnocení z výpočtu aritmetického průměru, mohou se jejich hodnocení trochu odchylovat.

Kdokoliv bude mít zájem o skutečné průběžné hodnocení, nechť mi po neděli laskavě napíše e-mail a já vám obratem pošlu aktuální stav známek, ať víte, ve kterých předmětech je nutné přidat.

Možná se pak budete chtít blíže informovat u daného vyučujícího, což pak bude opět možné prostřednictvím e-mailu.

Děkuji za pochopení, že volím takovýto způsob informování a budu doufat, že časy se zlepší.

Přeji vám všem v rámci možností maximálně klidný závěr roku.

JM
 

 

 

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…