Karanténa - prodloužení

Vážení rodiče,

na základě dnešního sdělení KHS je karanténa prodloužena, protože došlo k odchytu dalšího pozitivního žáka. V případě 6. A třídy je poslední kontakt s pozitivním 22. 11., tzn. od tohoto data může žák přijít do školy nejdříve 8. den a to v případě, že 5.-7. den karantény podstoupí PCR test (dřívější testování je bezvýznamné!!), který bude negativní. S tímto potvrzením může přijít 8. den do školy. V případě, že žák testován nebude, karanténa trvá 14 dnů, do školy může přijít 15. den, ale nesmí mít žádné příznaky nemoci. 

KHS bude rozesílat zákonným zástupcům SMS, řiďte se pokyny uvedenými v těchto SMS.

Pro tuto třídu pokračuje online výuka. 

Další aktuality

Foto hl

Prázdniny jsou tady

Končí 2. den prázdnin, na které jsme se všichni moc těšili. Je čas ohlédnout se za uplynulým školním rokem. Začínali jsme téměř klasicky.…