Informace z jídelny - změna v platbě stravného

Následující informace se týkají rodičů našich žáků, kteří měli účet u Equa bank a hradí inkaso stravného svých dětí z účtu.
Vzhledem k tomu, že došlo ke spojení bank - Equa bank a Raiffeisenbank – došlo i ke změně kódu banky, v některých případech i čísla účtu klientů, což mohlo způsobit problémy v úhradě stravného za uplynulé období. Nový kód banky je 5500 (původní 6100). Odešlé platby z účtů, prosím, zkontrolujte.
Prosíme rodiče, kterých se týká toto sloučení bank, aby sdělili vedoucí ŠJ, zda v jejich případě nedošlo k výše uvedeným změnám. Kód banky může vedoucí ŠJ v našich sestavách změnit, ale jen se souhlasem zákonných zástupců.
V případě potřeby se proto obraťte na vedoucí školní jídelny paní Pavlínovou – telefon 739 446 833.
Děkujeme za pochopení.

Další aktuality

TS

Třídní schůzky

Vážení rodiče, ve středu 7. prosince 2022 se konají informativní třídní schůzky. Třídní učitelé 1. – 4. ročníků Vám dobu konání sdělí dle…