KHS

Vážení rodiče,

vzhledem k rostoucímu výskytu pozitivních případů, prosím, sledujte ve zvýšené míře své děti a v případě jakýchkoliv symptomů je do školy neposílejte.

Přidávám také informaci z KHS, jak počítají délku karantény:

"Karanténa bude nařízena všem, kteří nejsou plně očkování (déle jak 14 dnů od očkování) a těm, co neprodělali Covid-19, nebo prodělali, ale již nejsou v ochranné lhůtě 180 dnů. Karanténa je nařízena po dobu nejméně 7 dnů a nejdéle 14 dnů od posledního kontaktu s pozitivní osobou, do školy mohou nastoupit už „8. den“ od kontaktu, pokud budou mít negativní PCR test (test proveden mezi 5. - 7. dnem od kontaktu)."