Lyžařský výcvik

Vážení rodiče,

v letošním školním roce připravujeme pro žáky 8. tříd tradiční lyžařský výcvik. Plánujeme jej uskutečnit ve sportovním areálu resortu Hrubá Voda v termínu od 13. 2. do 18. 2. 2022.

Resort Hrubá Voda se nachází asi 30 km severně od Olomouce. Blíže se seznámit s podmínkami ubytování a lyžování můžete na stránkách www.resorthrubavoda.cz.

Na výše uvedený termín máme rezervovanou apartmánovou vilu s ubytovací kapacitou 50 lůžek.

Požadovaná cena je 5 000,- Kč za žáka. Cena zahrnuje ubytování, plnou penzi (jídlo 5x denně) a skipas na 5 dní.

Pro žáky v současné době zajišťujeme profesionální instruktory lyžování a snowboardingu. Cena za jejich službu je v jednání. Dopravu tam i zpět hradí škola.

Z organizačních důvodů Vás naléhavě žádáme o závazné vyjádření, zda se Vaše dítě výcviku zúčastní.  V případě kladné odpovědi potřebujeme rovněž vědět, zda se bude věnovat lyžování či snowboardingu. Počítáme s uhrazením zálohy ve výši 2 000,- Kč na účet školy do 20. listopadu 2021. Číslo účtu obdržíte po udělení souhlasu s účastí na akci.

Vaše závazné vyjádření očekáváme nejpozději v rámci třídní schůzky dne 6. 10. Nemůžete-li se schůzky zúčastnit, napište jej do informační knížky Vašeho dítěte.

Děkujeme za pochopení a spolupráci při zajišťování sportovní akce pro Vaše dítě.