Testování žáků 8. a 15. listopadu

Vážení rodiče, 

vzhledem ke zhoršující se situaci vydalo MŠMT pokyn k povinnému testování žáků ve dnech 8. a 15. listopadu. 

Testování nepodstupují žáci, kteří doloží, že jsou očkovaní (14 dnů po plně dokončeném očkování) nebo doloží, že prodělali onemocnění covid-19 (po dobu 180 dní od prvního pozitivního testu na covid-19), případně žák, který doloží negativní výsledek testu provedeného v odběrovém místě (ne starší 24 hodin pro antigenní test a 72 hodin pro PCR test).

Tímto rovněž žádám, abyste sledovali aktuální informace na webových stránkách školy.

Marcela Šmiřáková

 

 

 

Další aktuality

Rodičům našich žáků

Vážení rodiče. V poslední době nás trápí několik věcí, které bych teď ráda sdělila.   COVID-19 Chci vás ubezpečit, že jsme v pravidelném…