Duben

28.4.

Děkuji Mikulášovi Š. za reprezentaci školy ve fotbale. Tým získal 1. místo a postupuje do okresního kola - 6.5.

V pondělí 2. 5. jdeme na edukační program s prohlídkou muzea. Dětem stačí ČJ, M, písanka. Pokud dáte dětem kapesné, tak zvažte částku :)

Školní výlet bude ve čtvrtek 9. června - ZOO Ostrava - prosím o zaplacení částky  250 Kč do konce května.

21.4.

Děkuji Emičce K. za reprezentaci školy ve štafetovém běhu - naše škola získala 1. místo a postupuje do krajského kola.

V pondělí 25.4. bude ve městě oslava Dne Země - děti si vezmou batůžek, sportovní oblečení, svačinu, pití, čip, klíč od šatny, kdo chce i nějaké penízky. První hodinu si budeme povídat ve třídě, pak půjdeme do parku. V případě deště bude program ve třídě. Vyučování tento den bude do 11,30 h, následuje oběd, družina….

Ve středu 27.4. proběhnou v 15,30 h krátké třídní schůzky.

20.4.

Děti dnes dostaly k nahlédnutí 2 publikace nakladatelství Pierot.

Budete-li mít  o některou publikaci zájem, pošlete penízky. V opačném případě pošlete nepoškozenou publikaci zpět  do školy - viz info v deníčku. Děkuji.

13. 4.

Krásné Velikonoce, hodně společné pohody, radosti i zdraví

přeje všem D. Galová

12. 4.

Děkuji našim zpěvačkám Emičce F. a Klárce S. za jarní pěvecké vystoupení v KDK!
A velká gratulace patří naší Terezce, která ve vyhodnocení Koprstar 2022 získala Cenu pototy👍!

6. 4.

čtvrtek 14. 4. - velikonoční prázdniny

pátek 15.4. a pondělí  18. 4. - Velikonoce

5. 4.

V úterý 12. 4. budeme mít zkrácené vyučování z důvodu zápisu dětí do 1. tříd. Vyučování bude končit v 11,00 hod., navazuje oběd   i družina.

Stejný den od 17 h bude v KDK jarní koncert, kde vystoupí i náš sboreček a dozvíme se vítěze Koprstar.

4. 4.

Vybíráme 100 do tř. fondu - kino 11. 4. - 60 Kč, Muzeum - 2. 5. - 30 Kč, 10 Kč do fondu