Květen

75A6FF2F-2A0C-4E5E-90EF-89DD1C6E82FD

16.5.

Ve čtvrtek 19. 5. jdeme na taneční koncert do KDK. Vstupné 40 Kč hradím z tř. fondu.

Bude Čj, M, Prv.

Příští čtvrtek 26.5. (pouze za hezkého počasí) bude tradiční focení tříd. Společné foto stojí 29 Kč. Prosím zaplatit.

Je možno i malé skupinové, ale děti se na ně musí domluvit a každé z nich dostane tuto společnou fotku, ta stojí 12 Kč. V případě zájmu napište do deníčku. Děkuji.

12.5.

Děkuji Emičce K. za reprezentaci ve štafetovém běhu. V krajském závodě štafet vybojovala naše škola krásné 4. místo za vítěznými sportovními školami z Opavy a Ostravy.

9. 5.

Děkuji Mikulášovi za reprezentaci školy - s týmem našich fotbalistů 2. a 3. tříd v okresním kole vybojovali 3. místo. Gratuluji!