Leden

Leden

24.1.

Pozitivní testy

Dnes se nám to nějak rozjelo, první hned ráno jsem měla pozitivní test já (rýma) a podle zpráv ze školy po 8 hod odešly i 2 děti, další chybí. Uvidíme po PCR testech. Jakékoliv zprávy mi napište. Děkuji DG

Nezapomeňte odhlásit obědy.

 


 

14. 1.

Prosím o pravidelnou kontrolu vlasů. Děkuji!


12. 1.    Nová informace

Právě (16.00) mi došel email od p. ředitelky:

Děti, které se zítra vrátí s negativním PCR testem, se budou zítra testovat AG testy znovu. Je to dle pokynu z hygieny.

Hezký den.

Jana Neničková
 

Zítra se těšíme na děti, které už mají negativní testy - prosím doneste je vytištěné, popř. mi je odešlete na email. 

Bez testů mohou jinak nastoupit až příští čtvrtek……

10. 1.  KARANTÉNA

Dnes 10.1. odpoledne obdržela škola od hygieny informaci o pozitivně testované žákyni naší školy (PCR 7.1.), se kterou měly děti kontakt v družině minulý týden (5.1.).

Karanténa se týká dětí z družiny (13), kromě těch, které prodělaly v posledních 180 dnech Covid. 

Na PCR testy se můžete objednat již od zítřka 11.1. a v případě negativního testu (určitě všichni) se děti mohou s potvrzením vrátit do školy ve čtvrtek 13.1. 

Nezapomeňte si odhlásit obědy na úterý a středu.

Pro ostatní děti včetně těch po Covidu platí normální výuka ve škole.

Dětem v karanténě napíšu úkoly na stránky třídy a kdo by měl možnost, tak se zkusíme i zítra od 9,00 hod. připojit přes naší google učebnu. Kdo možnost nemá, dva dny nevadí.

V případě jakýchkoliv nejasností napište….

 

 

5. 1.

Ve čtvrtek 6. 1.  je další testování.

V pátek 7. 1.  připomínám plavání - vzít všechny sešity na M a geometrii, pravítko, tužka, pouzdro, notýsek, deníček, svačina, pití, čip, klíč od šatny. Čítanku můžete nechat doma, budeme číst společnou četbu. Batůžek nebo igelitku s plaváním si nechají děti v šatní skříňce.

3. 1. - Kurz plavání

Děti 2. a 3. ročníků mají jako součást osnov TV  plavání. Tento kurz hradí stát, autobus by mělo hradit město. Pokud se někdo ze zdravotních důvodů nemůže zúčastnit, musí doložit lékařské potvrzení.

Začínáme tento pátek 7. 1. - bude 10 lekcí. Odjíždět budeme v 8,50 od IH Tatra, zpět se vrátíme na čtvrtou hodinu. Plavání bude od 9,15 do 10,30 h. 
Dojde k malé změně v rozvrhu - místo úterního TV bude Čt/Ps. V pátek začneme M/g, pak posvačíme, odjedeme na bazén a vrátíme se na Čt. Tato změna platí od 3. 1. - 25. 3. 2022.

V batůžku budou mít děti plavky, ručník, tekuté mýdlo, děvčata s delšími vlasy gumičku, popř. i plaveckou čepici, hřeben, mohou mít i cuklíky a plavecké brýle.

Všichni na přechod z autobusu musí mít čepice!

Pokud nebude někdo třeba po nemoci jeden týden plavat, vezme si do batůžku jen ručník, kraťasy, triko a nějaký časopis. Pojede s námi a bude se jen koukat. Na bazéně budou jen děti naší školy - 2.A, 2.B

 

2. 1. 2022

Ještě jednou přeji všem v tomto roce hodně zdraví, radosti i štěstí!🍀

Už se na všechny těším! 
Začneme sice zase testováním všech, ale pak už jsem zvědavá na zážitky z prázdnin… DG

Další aktuality

Testování

Vážení rodiče, vláda ČR schválila dne 22. prosince 2021 změnu mimořádného opatření k testování dětí a žáků ve školách s účinností od 3.…