Únor

24. 2.

Děkuji všem 5 recitátorům (Emičce F., Emičce K., Terezce H., Klárce S. a Davídkovi N.) za krásný přednes na školním kole recitační soutěže.

Z naší třídy se umístila v kategorii 2. - 3. tříd na 3. místě Terezka. Gratuluji!

2. 2.

Pololetní prázdniny jsou v pátek 4.2.2022

Navazují jarní prázdniny od 7. 2. - 11.2.2022

Koprstar 2022

Po dvou letech se snažíme obnovit přehlídku písní - Koprstar - školní kolo proběhne 1. 3. ve 13 h v naší třídě.

Těšíme se na naše zpěváčky, soutěž je postupová - semifinále v KDK 16.3., finále 29.3.

Určitě stojí za to si vyzkoušet zpívání před publikem. Přes prázdniny si vyberte hezkou písničku (lidová, z pohádek….)

Recitace

Dnes proběhlo třídní kolo recitace. Do semifinále, které bude po prázdninách postoupili - David, Ema F., Ema K., Terezka a Klárka S.

Do školního kola (termín upřesním) postoupí 3 děti. :)