Focení

Já

Vážení rodiče, focení proběhne zítra dopoledne s ohledem na počasí pravděpodobně venku - děti mají tuto informaci zapsanou v deníčku. 

Dále mají za úkol donést zítra do PČ obal od 10 ks vajíček (nebo 6 ks), pokud doma máte. Pokud ne - mám nějaké navíc :-)))

V deníčku mají také vložený papír ohledně školy v přírodě - ten zpět neposílejte. Vyplněný z obou stran nám ho předáte v den nástupu na ŠvP, tedy až v pondělí.

 

 

Další aktuality

Foto Praha 5

🏰Tři dny v Praze 🎭

Ve dnech 1.–3. června se žáci tříd 8.A a 8.B vydali na třídenní výlet do Prahy. Čekal nás nabitý program plný poznávání, zážitků i společně…