3. oddělení: Marcela Radková

Školní družina je nedílnou součástí školy.

Připravované programy pro děti jsou pestré, nabídka vychází z mnohaletých zkušeností a je každoročně inovována dle momentální situace.

Provoz ve školní družině je přizpůsoben požadavkům ze strany zákonných zástupců, musí však korespondovat s hygienickými zásadami a kapacitou, která je dána prostorovými možnostmi školy.

Kapacita školní družiny je omezena - dle hygienických zásad - na 110 žáků. V případě, že zájem rodičů o umístění dětí ve školní družině převýší tuto kapacitu, budou přednostně přijati žáci 1. - 3. tříd, dále pak děti dojíždějící a děti, jejichž rodiče jsou v zaměstnaneckém poměru.

PROSBA

PROSÍM RODIČE, ABY V DOBĚ KONÁNÍ DRUŽINOVÝCH AKCÍ(čtvrtek), VYZVEDÁVALI SVÉ DĚTI AŽ KOLEM 15H. DĚKUJI

AKCE ŠD - ÚNOR

8. 2. Maškarní ples 15. 2. Valentýn + Laskavec - záložky pro děti z Motýlku 26. 2. Bijásek - Esa z pralesa (pondělí) 29. 2. Fast - projekt…