3. oddělení: Marcela Radková

Školní družina je nedílnou součástí školy.

Připravované programy pro děti jsou pestré, nabídka vychází z mnohaletých zkušeností a je každoročně inovována dle momentální situace.

Provoz ve školní družině je přizpůsoben požadavkům ze strany zákonných zástupců, musí však korespondovat s hygienickými zásadami a kapacitou, která je dána prostorovými možnostmi školy.

Kapacita školní družiny je omezena - dle hygienických zásad - na 110 žáků. V případě, že zájem rodičů o umístění dětí ve školní družině převýší tuto kapacitu, budou přednostně přijati žáci 1. - 3. tříd, dále pak děti dojíždějící a děti, jejichž rodiče jsou v zaměstnaneckém poměru.

placeholder

Akce ŠD - LISTOPAD

2. 11. HALLOWEEN 9. 11. HRABÁNÍ LISTÍ NA NÁDVOŘÍ 16. 11. VYRÁBĚNÍ NA VÁNOČNÍ JARMARK 23. 11. TVOŘENÍ S RODIČI 27. 11. BIJÁSEK - “MEZI ŽIVLY”

placeholder