Recitační soutěž - 2. stupeň

V pondělí 28. 2. se ve školní knihovně sešli příznivci poezie z řad žáků 2. stupně. Ve dvou kategoriích si změřilo své schopnosti přednést báseň celkem 15 účastníků 6. – 9. tříd. V kategorii 6. -7. ročníků si nejlépe vedly Zuzana Polívková (6. B), Sára Valašíková (7. A) a Beáta Štalmachová (7. A). V kategorii 8. – 9. ročníků byli nejlepší Tadeáš Veřmiřovský (8. B), Stella Petrášová (9. B) a Denis Bezděk (9. B).
Porota složená z vyučujících českého jazyka se však shodla na tom, že letošní výkony by v dalších kolech recitační soutěže neobstály, do okrskového kola proto své zástupce nevyšleme.
Nicméně všem zúčastněným patří pochvala a poděkování za účast ve školním kole.
                                               Mgr. Alena Špirková