Pěvecké finále

Pěvecké finále

"I finále Koprstar 2022 je minulostí. Proběhlo 29. 3. a o program, který měl vysokou úroveň, se postaralo všech 10 finalistů, kteří patří opravdu k těm nejlepším! Jsou mezi nimi i naše děvčata Terezie Heraltová z 2. B a Nikol Surovcová ze 3. A, které předvedly opět krásné pěvecké výkony.
V programu vystoupila i vítězka Minikoprstar, poslední vítězka Koprstar z roku 2019, nechyběla ani vystoupení porotců a učitelů.
No a kdo se stane letošním vítězem Koprstar 2022?
Ten, který obdrží nejvíce hlasů prostřednictvím SMS na tel. č. 774 599 474 (z jednoho telefonu jeden hlas pro každého soutěžícího). Hlasování již bylo odstartováno.
Záznam z finálového odpoledne můžete sledovat na kabelové TV i na youtube ("Finále Koprstar 2022") od 1. 4. - 8. 4. 2022. Chcete-li dát hlas našim děvčatům, posílejte SMS v tomto tvaru:      
4 Nikol Surovcová
9 Terezie Heraltová
Vítěze se dozvíme na jarním koncertě kopřivnických sborů v úterý 12. 4. v 17 h. Koncert se bude konat v sále KDK.
Děkujeme za hlasy pro naše favoritky :)"
                                                 Mgr. Drahomíra Galová

Další aktuality

VAŘÍME

Stravování

Vážení rodiče, část zaměstnanců školní jídelny se příští týden vrátí, proto od 26. 9. obnovíme stravování pro všechny strávníky. Stále však…

EZ

Soutěž škol

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom…