V muzeu s BESIPem

V muzeu s BESIPem

Děti z družiny (1. a 2. oddělení) měly možnost navštívit nové muzeum v rámci akce BESIP - Bezpečnost na cestě. Hravě a lehce si zopakovaly, jak se chovat na vozovce, jsou-li cyklisté, na co dávat pozor, jsou-li chodci. Na závěr si vyplnily malý test. Naši školáci byli šikovní, takže odcházeli i s dárky. Co bylo příjemným bonusem? Vstupné si organizátoři nevzali. Děkujeme.
Stejná akce čeká i děti ze 3. a 4. oddělení, věříme, že i ony přijdou nadšené.

Fotogalerie

Další aktuality

VAŘÍME

Stravování

Vážení rodiče, část zaměstnanců školní jídelny se příští týden vrátí, proto od 26. 9. obnovíme stravování pro všechny strávníky. Stále však…

EZ

Soutěž škol

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom…