Koprstar 2022 skončilo

Horké hlášení z 12. dubna se stalo v tuto chvíli trošku vlažným, ale to jen vzhledem k souběhu zápisu žáků do 1. tříd a velikonočních prázdnin. Přesto jsou informace od paní učitelky Galové pořád hřejivé a právě ta o jarním koncertu napsala:
„Jarní koncert se všem našim zpěvákům moc povedl, všichni jsme si to užili a už se těšíme na další, který se uskuteční v červnu..
Všechny sbory základních kopřivnických škol připravily příjemnou hudební atmosféru. Konečně nechyběla ani Kopřivka - těleso všech zpěváků kopřivnických škol - se společnými písněmi.
Součástí koncertu bylo i vyhlášení Koprstar 2022. Naše Terezie Heraltová získala Cenu poroty. Blahopřejeme!“

…sladká tečka, která opravdu potěšila…