McDonald´s Cup 4. - 5. tříd

Titl

V pátek 22. dubna 2022 proběhl v našem sportovním areálu turnaj v malé kopané – McDonald´s Cup 2022 – určený tentokrát kategorii B, do které spadají žáci 4. – 5. tříd. Pět zúčastněných družstev si nedalo nic zadarmo. O to více těší, že vítězem se stali naši hráči. Brankář Jakub Kvita, za vydatné podpory obránců, chránil svou svatyni velmi dobře. Za jeho zády neskončil ani jeden míč. Útočníci se naopak postarali o góly a svým soupeřům nasázeli 9 branek.
Všichni hráči zaslouží za svou bojovnost pochvalu. Nemohu nezmínit, že mezi nimi byla i jedna dívka – Veronika Matulová. I ta se zapojila do hry a má na vítězství podíl. Nejlepším hráčem týmu byl Marek Hoďák. Blahopřejeme.
Fotografie ze zápasů naleznete ve fotogalerii.

Fotogalerie

Další aktuality

VAŘÍME

Stravování

Vážení rodiče, část zaměstnanců školní jídelny se příští týden vrátí, proto od 26. 9. obnovíme stravování pro všechny strávníky. Stále však…

EZ

Soutěž škol

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom…