McDonald´s Cup 4. - 5. tříd

Titl

V pátek 22. dubna 2022 proběhl v našem sportovním areálu turnaj v malé kopané – McDonald´s Cup 2022 – určený tentokrát kategorii B, do které spadají žáci 4. – 5. tříd. Pět zúčastněných družstev si nedalo nic zadarmo. O to více těší, že vítězem se stali naši hráči. Brankář Jakub Kvita, za vydatné podpory obránců, chránil svou svatyni velmi dobře. Za jeho zády neskončil ani jeden míč. Útočníci se naopak postarali o góly a svým soupeřům nasázeli 9 branek.
Všichni hráči zaslouží za svou bojovnost pochvalu. Nemohu nezmínit, že mezi nimi byla i jedna dívka – Veronika Matulová. I ta se zapojila do hry a má na vítězství podíl. Nejlepším hráčem týmu byl Marek Hoďák. Blahopřejeme.
Fotografie ze zápasů naleznete ve fotogalerii.

Fotogalerie

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ÚNOR 2023

Akce ve školní družině – únor  2023  6. 2.  BIJÁSEK - Největší dar 23. 2. Srdce na pravém místě

ŠD obr.www upr

LEDEN 2023

Akce ve školní družině – leden  2023 16. 1.  BIJÁSEK - Dračí princezna 26. 1. Sněhové radovánky