Florbal žáků 8. - 9. tříd

Florbal

„Dne 29.04.2022 proběhl v hale ZŠ E. Zátopka turnaj ve florbalu určený převážně pro žáky 8. - 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev, která reprezentovala 4 kopřivnické školy, 5. družstvo přijelo ze Štramberku.
Naši hráči skončili nakonec na 3. místě. O konečném pořadí rozhodl vzájemný zápas se Štramberkem, který nás dokázal porazit.
Téměř polovinu našeho mužstva tvořili žáci 7. tříd, což je příslibem do dalších let :-) Všichni naši florbalisté zaslouží poděkování za bojovnost. Zvláštní poděkování patří brankářce našeho družstva Lucii Zelinkové, která v brance předváděla parádní výkony."
                                                               Bc. Roman Kalus

Další aktuality

ŠD obr.www upr

ÚNOR 2023

Akce ve školní družině – únor  2023  6. 2.  BIJÁSEK - Největší dar 23. 2. Srdce na pravém místě

ŠD obr.www upr

LEDEN 2023

Akce ve školní družině – leden  2023 16. 1.  BIJÁSEK - Dračí princezna 26. 1. Sněhové radovánky