Florbal žáků 8. - 9. tříd

Florbal

„Dne 29.04.2022 proběhl v hale ZŠ E. Zátopka turnaj ve florbalu určený převážně pro žáky 8. - 9. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 družstev, která reprezentovala 4 kopřivnické školy, 5. družstvo přijelo ze Štramberku.
Naši hráči skončili nakonec na 3. místě. O konečném pořadí rozhodl vzájemný zápas se Štramberkem, který nás dokázal porazit.
Téměř polovinu našeho mužstva tvořili žáci 7. tříd, což je příslibem do dalších let :-) Všichni naši florbalisté zaslouží poděkování za bojovnost. Zvláštní poděkování patří brankářce našeho družstva Lucii Zelinkové, která v brance předváděla parádní výkony."
                                                               Bc. Roman Kalus

Další aktuality

VAŘÍME

Stravování

Vážení rodiče, část zaměstnanců školní jídelny se příští týden vrátí, proto od 26. 9. obnovíme stravování pro všechny strávníky. Stále však…

EZ

Soutěž škol

Další soutěž ke kulatému výročí narození významných sportovců se konala v pondělí. Paní učitelka Grygaříková, která náš tým vedla, o tom…